درباره ما

شرکت اریس

demo-attachment-45-Group-622

دیدگاه ما

محور اصلی فعالیتهای تیم اریس، ارتقا دائمی سطح کیفی و فنی تجهیزات و راهکارهای ارائه شده خود هم‌تراز با تکنولوژی موجود در پروژه های دنیا بوده و در این راستا تا به امروز با پیاده سازی این اصل، موفق به اجرا و راه اندازی چندین پروژه ملی شده است.

ماموریت ما

راهکارهای جامع اریس به مشتریان این امکان را میدهد که نظارت و کنترل دقیق تری بر فعالیتهای پرسنل، ترددها و عملکرد آنها داشته باشند. این راهکارها با ارائه داده های معتبر، امکان اخذ گزارشات کارآمد جهت برنامه ریزیهای کلان و راهبردی را برای مدیران فراهم میسازد.

ارزش شما

شرکت اریس بر اساس پنج اصل؛ تفکر پویا، یکپارچه سازی، همگامی با دانش روز دنیا، کاربردی بودن و استفاده از بهترین نیروهای کارشناس و متخصص، متعهد به ارائه جامع ترین و کارآمدترین راهکار به مشتریان خود میباشد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

شرکت سامانه هوشمند اریس از سال 1386 فعالیت خود را با هدف ارائه راهکارهای جامع کنترلی و نظارتی آغاز نموده است. 

شرکت اریس در زمینه‌های زیر فعالیت دارد:

به روز بودن استانداردها و کنترل کیفی فازهای مختلف پروژه منجر به موفقیت و رضایت مشتریان در استفاده و بهره بردای کامل از تجهیزات و راهکارهای شرکت بوده است.

بنا به اصل مشتری مداری و همگام با توسعه فعالیتهای شرکت، دپارتمان نرم افزار با بهره گیری از دانش روز و تیم مجرب و با هدف سفارشی سازی و تسهیل بهره برداری از تجهیزات و امکانات سخت افزاری به کار گرفته شده در پروژه ها، شروع به فعالیت نمود.

نیروهای فنی شرکت، به صورت دوره ای تحت آموزشهای تخصصی قرار گرفته اند که این امر منجر به رعایت استانداردهای تعریف شده اریس در پروژه ها میگردد.

تیم ما

در این قسمت با افراد اصلی و کلیدی تیم  شرکت اریس آشنا میشوید:

demo-attachment-45-Group-622
Negar

نگار اسکندری‌پور

مدیر برنامه‌نویسی
Hamid-Nahid

حمید ناهید

مدیر مهندسی فروش
Rahmani

غزل رحمانی

مدیر بازاریابی
Sepideh-Joza

سپیده جوزا

مدیر مالی