بانک صنعت و معدن در راستای مدیریت منابع پارکینگ خود و مدیریت بهینه تردد آن با همکاری شرکت اریس اقدام به پیاده‌سازی سیستم پارکینگ هوشمند، سیستم پلاک‌خوان و سیستم مدیریت پارکینگ نموده است. این سیستم در ساختمان مرکزی پیاده‌سازی و در برخی شعب در حال گسترش میباشد.

تجهیزات پارکینگ هوشمند (PGS): این مجموعه از شرکت CUR آلمان تهیه شده است که از قدیمی‌ترین و به‌روزترین شرکتهای تولیدکننده تجهیزات پارکینگ هوشمند در دنیا میباشد و تمامی تولیدات خود را در آلمان انجام میدهد. سیستم پیاده‌‌سازی شده به صورت سنسورهای میان خط و نمایشگرهای وضعیت فضای پارکینگ میباشند که هدایت خودروها با توجه به مدیریت ترافیک مورد نظر مجموعه انجام میشود.

سیستم پلاک‌خوان و اتوماسیون پارکینگ (PMS) این مجموعه توسط شرکت اریس طراحی، تامین و پیاده‌سازی شده است. این سیستم مجهز به قابلیت پلاکخوان بوده و تماما تحت وب عمل می‌نماید و امکان ارتباط چندین پارکینگ به یک مرکز را دارا میباشد.

پرسنل این مجموعه کاملا طبقه‌بندی شده و محل پارک هر کدام بر اساس جداول زمان‌بندی در طول هفته طراحی و پیاده‌سازی شده است. یکپارچگی سیستم پارکینگ هوشمند و سیستم پلاک‌خوان توانسته است مدیریت نظم کامل تردد در مجموعه را به ارمغان بیاورد.

پروژه بانک صنعت و معدن از پروژه‌های اداری پارکینگ هوشمند میباشد که نوع بهره‌برداری آن کاملا مدیریتی و اداری طراحی شده است.