demo-attachment-44-Group-582
demo-attachment-44-Group-582

 

پارکینگ هوشمند مرکز خرید اپال با ظرفیت ۱،۳۰۰ خودرو در ۷ طبقه، واقع در سعادت آباد تهران توسط شرکت اریس مجهز گردیده است. یکپارچگی سیستم‌های پیاده‌سازی شده از مزیت‌های اصلی این پروژه میباشد که در نوع خود منحصر به فرد میباشد.

این پارکینگ به سیستم‌های زیر مجهز شده است:

سیستم پارکینگ هوشمند اپال توسط شرکت اریس تامین و پیاده‌سازی شده است و این محصولات از شرکت CUR آلمان تهیه شده که از قدیمی‌ترین و به‌روزترین شرکتهای تولیدکننده تجهیزات پارکینگ هوشمند در دنیا میباشد. لازم به ذکر است که شرکت CUR تمامی تولیدات خود را در آلمان انجام میدهد. سیستم پیاده‌‌سازی شده به صورت سنسورهای پارکینگ میان خط و نمایشگرهای وضعیت فضای پارکینگ میباشند که هدایت خودروها با بیش از هفتاد تابلوی راهنما در سطح پارکینگ انجام میشود. از امکانات این سیستم میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

سیستم اتوماسیون پارکینگ مجموعه اپال توسط شرکت اریس طراحی، تامین و پیاده‌سازی شده است. تمامی نرم‌افزار و سخت‌افزارهای این سیستم توسط مهندسین این شرکت طراحی و تولید شده است. این سیستم تماما تحت وب عمل بوده و امکان ارتباط چندین پارکینگ به یک مرکز را دارا میباشد.

از قابلیت‌های این سیستم میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

پروژه مرکز خرید اپال به دلیل اهمیت بهره‌برداری کامل و بدون خطای سیستم، یکی از پروژه‌های موفق شرکت اریس محسوب میشود که همیشه در حال توسعه و به‌ روز رسانی مستمر میباشد.

زنبیل خرید